Top Deals - Save on Amazing Getaways on Expedia!במאגר השאלות והתשובות ניתן לבצע חיפוש נרחב או ממוקד יותר, תוך שימוש באפשרויות הבחירה של יבשת, מדינה, נושא ותת נושא.
נא לבחור בשילוב המבוקש עבורך וללחוץ על כפתור חיפוש:
תת נושא
נושא
מדינה
יבשת


בנוסף לאפשרות החיפוש הממוקד למעלה, ניתן להיעזר גם במנוע החיפוש המהיר כדי לאתר את המידע הנחוץ לך:
   חיפוש מהיר:
לקריאת כל התשובות ברצף

לפתיחת כל התשובות והדפסתן

להדפסת התשובות הפתוחות

האם ניתן להשכיר רכב בעת הנחיתה במילאנו עד לפירנצה במקום רכבת ?


האם כדאי לחמישה אנשים להגיע מפירנצה לרומא באמצע אוגוסט ברכבת או לשכור רכב לשם כך?


רוצים לשכור רכב בהולנד, לנסוע אתו לאי הבריטי ולהחזירו בהולנד. האם המעבר מהולנד לאנגליה וחזרה כרוך בתשלום?


רכבת לוונציה


האם כדאי בטיול בהולנד לשכור רכב או אפשר להגיע לכל מקום באמצעות תחבורה ציבורית?


זוג +ילד בן 13 נוחתים בצהריים בשדה התעופה סטנסטנד. מהי הדרך הזולה והמהירה בתחבורה ציבורית להגיע למרכז לונדון?


רכבת בין אודייפור לפושקר בהודו


אני טסה ללונדון ונוחתת בהיתרו. צריכה להגיע למרכז לונדון ליד למארבל ארצ'. לא אוהבת לתת מספרי כרטיס אשראי באינטרנט ולכן לא רוצה להזמין מיני קאב או תחבורה באינטרנט. מה הדרך הטובה והזולה להגיע?


בודפשט - מבקשת מידע על יום שישי הטוב ועל ימי הפסחא שאחריו. האם יום א' הוא שבתון ? האם מוקדי התיירות פעילים חלקית ביתר ימי החג? מה  זמינות תחבורה ציבורית בימים אלה? פעילות שווקים, מסעדות ובתי קפה? האם אתרים מסויימים סגורים? תודה על האתר הנפלא והסיוע.


שלום, נוסעים בזוג לברלין בעוד שבוע וחצי. נתאכסן במלון Leonardo Royal Hotel Berlin ונוחתים בסביבות 9:40. מהי הדרך הטובה ביותר להגיע בתחבורה ציבורית מש"ת שונפלד למלון?


אנו טסים לנפאל באמצע מרץ ונוחתים בשעה 19:20. רוצים לצאת מיידית לפוקרה אך הבנתי שאין טיסות בשעה כזו. האם עדיפה טיסה או נסיעה? איזו חברת תעופה מומלצת? איזה בתי מלון מומלצים בפוקרה וגם בטקמנדו, אשר נמצאים בקרבת בתי חב"ד שם?


זוג + 2 ילדים. טסים לפריז וחוזרים מפרנקפורט. 3-4 לילות בפריז ועוד 6-7 לילות ביער השחור. מה הדרך הטובה להגיע מפריז ליער השחור, רכבת או רכב?


3 מבוגרים נוחתים בברצלונה ב- 11 לפברואר. למחרת רוצים להגיע למדריד כדי לראות משחק כדורגל ב- 13 לחודש. יום אחרי המשחק שבים לברצלונה כדי לטוס לארץ ביום 15 בפברואר. כיצד כדאי להגיע מברצלונה למדריד וחזרה, מבחינת כסף, זמן ונוחות?


אנו לנים בבלוודר ווילג באגם גרדה. האם כדאי לנסוע לוונציה ברכב או ברכבת? זוג עם 3 ילדים. האם יש צורך להזמין כרטיסים מראש?


מתלבטת לגבי כרטיס נביגו בפריס. מגיעה מרביעי בצהרים עד רביעי בבוקר ולא נוסעת בשבת. הבנתי שהכרטיס מסתים בימי ראשון בלילה. האם יש הסדר נסיעה עדיף?


איך מגיעים לכניסה האחורית/עליונה של פארק גואל ברצלונה?


באמצע מרץ אני ואשתי טסים לסאו פאולו בברזיל ולאחר יומיים בעיר נמשיך לסנטוס ומשם נשוט בקרוז לאירופה. מה הדרך הטובה והזולה ביותר להגיע מסאו פאולו לנמל סנטוס? תודה


אנו זוג+2 ילדים (11,8). בקיץ נטייל בטירול, נחיתה והמראה מווינה בשל המחיר. בקיץ שעבר טיילנו שבועיים בזלצבורגרלנד. נלון באזור ווילדר קייזר ואני רוצה "לשבור" את הנסיעה הארוכה ולעצור באטרקציה כלשהי בדרך מבלי לסטות מהמסלול. עמק ווכאו לא מתאים כי הוא בתחילת הנסיעה. אזור Berchtesgaden קרוב כבר לסוף הדרך והיינו כבר באגם קימזי ובטירה. העיר Linz ממוקמת די באמצע הדרך, האם מומלץ לבקר בה? האם יש המלצות נוספות לאטרקציות באמצע הדרך? לא פארק רופהולדינג כי הוא כבר קרוב יחסית לחווה


שלום רב, מהן הדרכים להגיע מפריז ללונדון שלא באמצעות טיסה ומה הן העלויות? תודה רבה


אנחנו נהיה במלון אנטוני פאלאס במרקון ורוצים להגיע ברכבת לוונציה, האם יש רכבת בקו הזה?
<< ראשון < הקודם  
1  2  3  4  5  6 
  הבא > אחרון >>
עמוד 1 מתוך 6
אתר TOUReply עושה כל מאמץ לספק למשתמשים את התשובות המדויקות והעדכניות ביותר. יחד עם זאת, המידע המוצג באתר הינו בגדר המלצה בלתי מחייבת בלבד.
כל שימוש במידע הינו באחריות המשתמשים בלבד. אתר TOUReply ובעליו לא יישאו בכל אחריות שהיא לנזקים ישירים או עקיפים, לבעיות ולהשלכות אחרות בעקבות
השימוש במידע זה.

שאל/י שאלה:
 
English פרסמו ב- TOUReply מפת אתר צור קשר מדיניות פרטיות Marom Family Trips הוסף למועדפים מאגר שו"ת שאלות אחרונות אודות ראשי
Designed by Atar2b © 2016 TOUReply כל הזכויות שמורות לאתר תנאי שימוש