Top Deals - Save on Amazing Getaways on Expedia!במאגר השאלות והתשובות ניתן לבצע חיפוש נרחב או ממוקד יותר, תוך שימוש באפשרויות הבחירה של יבשת, מדינה, נושא ותת נושא.
נא לבחור בשילוב המבוקש עבורך וללחוץ על כפתור חיפוש:
תת נושא
נושא
מדינה
יבשת


בנוסף לאפשרות החיפוש הממוקד למעלה, ניתן להיעזר גם במנוע החיפוש המהיר כדי לאתר את המידע הנחוץ לך:
   חיפוש מהיר:
לקריאת כל התשובות ברצף

לפתיחת כל התשובות והדפסתן

להדפסת התשובות הפתוחות

שני זוגות נוחתים בניס ביום 6 לאוקטובר לתשעה ימים. מבקשים המלצות למסלולי טיול בפרובנס ובריביירה הצרפתית


נשמח לקבל מידע על מופע הלייזרים המוסיקלי בפלנטריום בבודפשט. האם עדיין מתקיים? משך המופע, מחירים ואפשרות הזמנת כרטיסים. תודה!


זוג + 2 ילדים (9,13). נלון שבוע באתר וילות 30 דקות מפריז באוגוסט, עם רכב. לאן כדאי לנסוע מסביב לפריז?


בעלי טס למאלגה מטעם העבודה לפני פסח. שוקלת להצטרף אליו עם בני בן התשע. האם יש מספיק נקודות עניין בעיר עצמה?


בבקשה המלצה למסלול טיול משפחתי ממכלן לאזור ליידן שם נשהה 11 ימים. היציאה ממכלן ב-12 בצהריים אחרי מוזיאון המדע


יום סיור בשטרסבורג שבצרפת, מסלול הליכה.


מה פתוח ומה סגור בחג הפסחא בווינה?


אנו זוג+2 ילדים (11,8). בקיץ נטייל בטירול, נחיתה והמראה מווינה בשל המחיר. בקיץ שעבר טיילנו שבועיים בזלצבורגרלנד. נלון באזור ווילדר קייזר ואני רוצה "לשבור" את הנסיעה הארוכה ולעצור באטרקציה כלשהי בדרך מבלי לסטות מהמסלול. עמק ווכאו לא מתאים כי הוא בתחילת הנסיעה. אזור Berchtesgaden קרוב כבר לסוף הדרך והיינו כבר באגם קימזי ובטירה. העיר Linz ממוקמת די באמצע הדרך, האם מומלץ לבקר בה? האם יש המלצות נוספות לאטרקציות באמצע הדרך? לא פארק רופהולדינג כי הוא כבר קרוב יחסית לחווה


זוג + 2 נוסעים לבוואריה, גרמניה. יש לי יום אחד לאזור בוואריה ולא יודעת מה לעשות. יוצאים ושבים לאותו מקום, Gunzburg. מצאתי את פוסן, גראמיש, אולי הר זוגספיצה בדרום בוואריה. אשמח לקבל המלצה מה עוד יש לעשות ליד מקום הלינה שלנו. תודה!


אנו יוצאים ל-6 ימים לבודפשט ומשם מסודרים בתכנית רקודי עם בבלטון. שאלותיי: האם יש תחבורה כלשהיא, שאטלים וכו', משדה התעופה למלון מרקיור סיטי סנטר בודפשט? האם והיכן ניתן לרכוש כרטיס נסיעה ליום או יותר לתחבורה בעיר? האם הכרטיס כולל את כל סוגי התחבורה? מה המקומות החשובים ביותר לביקור בעיר? כמה זמן צריך להקדיש לברך הדנובה וסנטאנדרה ובאיזו תחבורה להשתמש, כי אנו לא שוכרים רכב. תודות מראש


אנו שני זוגות מבוגרים. האם כדאי לנו לשכור רכב באי מדירה? אלו אתרים מומלצים לטיול של שבוע במדיירה בתחילת מאי?


שלום, אנו זוג עם תינוק בן 10 חודשים מגיעים לאמסטרדם בין 18-23 לאפריל. מעוניינים לשלב בין ביקור בעיר ולשלב גם יום או יומיים מחוץ לאמסטרדם. מעונינים להיות בעיר ביום ההולדת של המלכה ולקבל מידע על אירועי אותו יום. תודה.


שלום, אנו מתכננים טיול לאזור האגמים בצפון איטליה. 4 מבוגרים וילדה בת 4 וחצי. האם אפשר לקבל מסלול הכולל את אגמי מאג'ורה וקומו ואת אגם לוגאנו והאזור בשוויץ? טיול כוכב ולינה במקום אחד. נוחתים במלפנסה באמצע אפריל לשבעה ימי טיול מלאים. תודה רבה.


שלום, מעוניינת בהמלצות לטיול בשטוקהולם באמצע אפריל עם ילדה קטנה בת שנתיים, מבחינת ביגוד מתאים, מוזיאונים, מקומות וכדומה


העיר york בבריטניה. אנחנו מתאכסנים במנצ'סטר באמצע חודש אפריל. ידוע לנו שמרחק הנסיעה ברכבת ליורק הינו כשעה וחצי ממנצ'סטר. האם יש לכם מידע על אטרקציות או אפשרויות בילוי ביורק במשך יום, מהבוקר עד הערב?


האם אוכל לקבל פרטים אודות איזור סטיריה באוסטריה? נשהה בווינה לקראת אמצע פברואר ובכוונתנו לצאת ביום 12.2 בצהריים מווינה לכיון סטיריה עם רכב שכור ולשוב לשדה תעופה וינה ב- 14.2 בערב. האם יתאים ליציאה בת יומיים מווינה בפברואר?


שלום מבקשת עזרה בתכנון טיול זוגי של 8 ימים ו-7 לילות בלונדון וסביבתה בדצמבר. רוצים לבלות 3-4 ימים בלונדון ולצאת אח"כ עם רכב לטיול מחוץ לעיר. מבקשת את המלצתכם וטיפים לטיול. לא הייתי בלונדון (בעלי כן) ולא נסענו כמובן מחוץ לעיר. תודה רבה מראש.


האם הזמנה מראש של כניסה לוותיקן חוסכת עמידה בתור?מבוגרת ובן 17. תודה


האם כדאי לרכוש רומא פס, אמא ונער בן 17, לנים במרכז רומא ומתכוונים ללכת הרבה? תודה


אני מחפשת מידע על מה לעשות ביומיים בסיאול, בדצמבר, שני מבוגרים. מה חובה ואיפה כדאי לעשות קניות.
<< ראשון < הקודם  
1  2  3 
  הבא > אחרון >>
עמוד 1 מתוך 3
אתר TOUReply עושה כל מאמץ לספק למשתמשים את התשובות המדויקות והעדכניות ביותר. יחד עם זאת, המידע המוצג באתר הינו בגדר המלצה בלתי מחייבת בלבד.
כל שימוש במידע הינו באחריות המשתמשים בלבד. אתר TOUReply ובעליו לא יישאו בכל אחריות שהיא לנזקים ישירים או עקיפים, לבעיות ולהשלכות אחרות בעקבות
השימוש במידע זה.

שאל/י שאלה:
 
English פרסמו ב- TOUReply מפת אתר צור קשר מדיניות פרטיות Marom Family Trips הוסף למועדפים מאגר שו"ת שאלות אחרונות אודות ראשי
Designed by Atar2b © 2016 TOUReply כל הזכויות שמורות לאתר תנאי שימוש