Top Deals - Save on Amazing Getaways on Expedia!במאגר השאלות והתשובות ניתן לבצע חיפוש נרחב או ממוקד יותר, תוך שימוש באפשרויות הבחירה של יבשת, מדינה, נושא ותת נושא.
נא לבחור בשילוב המבוקש עבורך וללחוץ על כפתור חיפוש:
תת נושא
נושא
מדינה
יבשת


בנוסף לאפשרות החיפוש הממוקד למעלה, ניתן להיעזר גם במנוע החיפוש המהיר כדי לאתר את המידע הנחוץ לך:
   חיפוש מהיר:
לקריאת כל התשובות ברצף

לפתיחת כל התשובות והדפסתן

להדפסת התשובות הפתוחות

לקראת נסיעה באמצע דצמבר, מבקשת מידע על שוקי חג מולד במינכן. שעות וימי פתיחה ודרכי הגעה בתחבורה ציבורית לשווקים המרכזיים. היכן כדאי ללון? סמוך לשוק כריסמס מרכזי? תודה על האתר הנפלא והעזרה!


מבקשת לקבל מידע על שוקי חג מולד בולטים בברלין בסוף השנה. תודה


שני זוגות, נהיה בניס שבצרפת מיום 15.02 בצהריים ועד יום 18.02 בצהריים. נשמח להמלצות


אנו יוצאים ל-6 ימים לבודפשט ומשם מסודרים בתכנית רקודי עם בבלטון. שאלותיי: האם יש תחבורה כלשהיא, שאטלים וכו', משדה התעופה למלון מרקיור סיטי סנטר בודפשט? האם והיכן ניתן לרכוש כרטיס נסיעה ליום או יותר לתחבורה בעיר? האם הכרטיס כולל את כל סוגי התחבורה? מה המקומות החשובים ביותר לביקור בעיר? כמה זמן צריך להקדיש לברך הדנובה וסנטאנדרה ובאיזו תחבורה להשתמש, כי אנו לא שוכרים רכב. תודות מראש


מתי מתקיימים השנה שוקי הגבינות באלקמר, אדם, חאודה וגם הורן בהולנד?


אנו שני זוגות מבוגרים. האם כדאי לנו לשכור רכב באי מדירה? אלו אתרים מומלצים לטיול של שבוע במדיירה בתחילת מאי?


שלום, אנו זוג עם תינוק בן 10 חודשים מגיעים לאמסטרדם בין 18-23 לאפריל. מעוניינים לשלב בין ביקור בעיר ולשלב גם יום או יומיים מחוץ לאמסטרדם. מעונינים להיות בעיר ביום ההולדת של המלכה ולקבל מידע על אירועי אותו יום. תודה.


העיר york בבריטניה. אנחנו מתאכסנים במנצ'סטר באמצע חודש אפריל. ידוע לנו שמרחק הנסיעה ברכבת ליורק הינו כשעה וחצי ממנצ'סטר. האם יש לכם מידע על אטרקציות או אפשרויות בילוי ביורק במשך יום, מהבוקר עד הערב?


שלום מבקשת עזרה בתכנון טיול זוגי של 8 ימים ו-7 לילות בלונדון וסביבתה בדצמבר. רוצים לבלות 3-4 ימים בלונדון ולצאת אח"כ עם רכב לטיול מחוץ לעיר. מבקשת את המלצתכם וטיפים לטיול. לא הייתי בלונדון (בעלי כן) ולא נסענו כמובן מחוץ לעיר. תודה רבה מראש.


אני מחפשת מידע על מה לעשות ביומיים בסיאול, בדצמבר, שני מבוגרים. מה חובה ואיפה כדאי לעשות קניות.


היכן מתקיימים שוקי חג המולד בדצמבר בברלין ?


שלום רב. בשווקים בפרו מוכרים שמיכות מצמר אלפקה והם אומרים ש 100% מצמר אלפקה. האם זה נכון? וגם מוכרים בחנויות אבל יותר יקר. האם זה אותן  שמיכות ? ואם אפשר לקנות את השמיכה האמיתית בשוק?


טיול 4 ימים לשיקגו והסביבה


מתי מתחילים שווקי חג המולד בברצלונה, והאם בסוף נובמבר/תחילת דצמבר מזג האויר סביר לביקור? תודה!


שלום. אנו ישנים 3 משפחות עם ילדים (גילאי 3-15) בקיבוץ גניגר ליומיים. מחפשים אטרקציות ומסלולים בטבע באיזור שיתאימו לילדים. תודה מראש


יש לי שבועיים בהונג קונג מסוף יוני עד תחילת יולי. איזה המלצות יש על טיולים בהונג קונג ובסביבתה?


אנו טסים להולנד ביולי. מתי בדיוק מתקיימים שווקי הגבינות באלקמאר, אדם וגאודה בהולנד? מה פעיל ביולי? האם הם באותו יום של השבוע ובאילו שעות?


מרסיי- מגיעה למרסיי בשיט. מה יש לראות/לטייל עד השעה 17.00? ואיך כדאי להתנייד ממקום למקום?


טנריף - מה שם רשת המזון הפופולרית באי ?


מידע על קוסטה ברווה וברצלונה לזוג + נער בן 14.5
<< ראשון < הקודם  
1  2 
  הבא > אחרון >>
עמוד 1 מתוך 2
אתר TOUReply עושה כל מאמץ לספק למשתמשים את התשובות המדויקות והעדכניות ביותר. יחד עם זאת, המידע המוצג באתר הינו בגדר המלצה בלתי מחייבת בלבד.
כל שימוש במידע הינו באחריות המשתמשים בלבד. אתר TOUReply ובעליו לא יישאו בכל אחריות שהיא לנזקים ישירים או עקיפים, לבעיות ולהשלכות אחרות בעקבות
השימוש במידע זה.

שאל/י שאלה:
 
English פרסמו ב- TOUReply מפת אתר צור קשר מדיניות פרטיות Marom Family Trips הוסף למועדפים מאגר שו"ת שאלות אחרונות אודות ראשי
Designed by Atar2b © 2016 TOUReply כל הזכויות שמורות לאתר תנאי שימוש